Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Degustacja Nalewek ONLINE

Smakuj życie! Nalewka jest jednym z wyjątkowych trunków, mających szeroką gamę smaków i aromatów. Degustacja polega na zaangażowaniu zmysłów, które identyfikują, co kryje się w kieliszku. Podczas warsztatów dowiesz się, jaki wpływ wywiera spirytus użyty do nalewu, owoc który zalewasz i w jakiej postaci go zalewasz, jak działa czas na nalewki a przy okazji dla kontrastu spróbujesz jednego lub dwóch destylatów.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
warsztat obejmujący wiedzę z zakresu historii, metod produkcji, pochodzenia surowców używanych w gorzelnictwie; pochodzenie nalewki, sztuka prawidłowej degustacji mocnych alkoholi i rozpoznawanie różnic wynikających z użytego surowca, czasu, sposobu maceracji oraz metod produkcji;
degustacja 6 rodzajów nalewek oraz jednego destylatu oraz degustacja niespodzianki.

Ważne: Aby wziąć udział w degustacji online należy opłacić voucher podać nr telefonu, adres do wysyłki pakietu degustacyjnego oraz podać adres e-mail aby otrzymać zaproszenie na event zdalny.
Za dodatkowa opłatą do zestawu możemy dołączyć kieliszek degustacyjny. 

Uwaga!
Minimalna grupa 5 osób a ostateczny termin degustacji  zostanie ustalony z uczestnikami indywidualnie.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej