Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Usługi Eksperckie

USŁUGI EKSPERCKIE:

 

BeerLab – niezależnie laboratorium oceny jakości piwa.

Nasza inicjatywa to nowatorskie i innowacyjne podejście do oceny organoleptycznej i sensorycznej piwa w rynku. BeerLab daje możliwość obiektywnej oceny jakości piwa będącego w aktualnej sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucji, ponieważ ocena dokonywana jest z punktu widzenia konsumenta a realizowana przez fachowców i praktyków z branży piwowarskiej.

Panel oceniający to ludzie z ogromnym doświadczeniem, pasją i wiedzą fachową oraz praktyką piwowarską. Metodyka ocen oparta jest o wieloletnie doświadczenie w obszarze oceny organoleptycznej jak i technologii produkcji piwa.

Korzystając z naszych usług macie Państwo pełen obraz całego łańcucha dostaw jak również otrzymujecie dokładny rozkład cech jakościowych i sensorycznych Waszych produktów na rynku. Pozwoli to na eliminowanie ewentualnych nieprawidłowości w obszarze produkcji i dystrybucji. Dodatkowo otrzymujecie Państwo pełen obraz estetyki Waszych produktów dostępnych w handlu.

Zarządzanie jakością piwa w handlu jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Przekonaj się, że to działa!

I zamów pierwszy bezpłatny raport dla wybranej marki z trzech regionów Polski.

Można się z nami skontaktować pod adresem: biuro@sztuka-degustacji.pl oraz pod numerem telefonu: +48696013007

 

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej