Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Współpraca

Zaufali nam:

Pracujemy z naszymi klientami również w ich lokalizacjach prowadząc zarówno sam proces jak i próby produkcyjne (Browar Geneza w Białymstoku).

BikoTech Sp. z o.o. w ramach  organizacji już drugiego konkursu piwnego „Piwne Akordy” podczas Polskiego Kongresu Browarniczego, który w tym roku odbył się w Czarnym Potoku w Krynicy Zdrój.

 

Wyjątkowy Prezent – w ramach degustacji wódek starzonych i okowit oraz zwiedzania gorzelni w Turwi połączonego z degustacją.

https://wyjatkowyprezent.pl/

Super Prezenty – w ramach degustacji wódek starzonych i okowit oraz zwiedzania gorzelni w Turwi połączonego z degustacją.

https://www.superprezenty.pl/degustacja-okowit-i-wodek-starzonych-sztuka-degustacji

https://www.superprezenty.pl/zwiedzanie-gorzelni-turew-z-degustacja-w-okolicach-poznania-sztuka-degustacji

Katalog Prezentów – w ramach degustacji wódek starzonych i okowit oraz zwiedzania gorzelni w Turwi połączonego z degustacją.

https://www.katalogprezentow.pl/14647-degustacja-wodek-starzonych-oraz-okowit.html

https://www.katalogprezentow.pl/14646-zwiedzanie-gorzelni-turew-polaczone-z-degustacja.html

 

BikoTech Sp. z o.o. w ramach  organizacji pierwszego konkursu piwnego „Piwne Akordy” podczas Polskiego Kongresu Browarniczego

 

JMR Europe Bis Sp. z o.o Sp. k. PRZEDSTAWICIEL API SCHMIDT-BRETTEN GmbH oraz CENTEC GmbH

Aktualnie współpracujemy z JMR Europe Bis Sp. z o.o. Sp. k. w ramach świadczonych przez nas usług.

http://sigmatec.eu/sztuka-degustacji/

http://sigmatec.eu/o-nas/#

Agro Industry

Wspieramy realizację konferencji branżowych w ramach wystąpień, warsztatów, prelekcji jak również tworzymy artykuły o tematyce związanej z branżą alkoholową jak i ocena sensoryczną alkoholi.

Bartex – w ramach współpracy na stanowisku enologa 

Lidl – w ramach Browarni Lidla.

http://kuchnialidla.pl/blog/marek-gogola

Marka SOGO  

W ramach prowadzenia projektu począwszy od zagadnień związanych z technologią poprzez tworzenie marki
i wdrażanie nowych produktów, przygotowywanie receptur aż po budowanie sieci sprzedaży własnej jak
i zewnętrznej oraz logistykę. Równocześnie zarządzanie 16 osobowym zespołem.

http://home.soksogo.pl/

Marka Książęce – Akademia Kulinarna z Piwem Książęce

Marka Książęce – Wieczory Piwne

Marka Tyskie i Książęce – Zajrzyj do wnętrza lanego piwa

Marka Pilsner Urquell – Unikalne składniki Sztuka Degustacji

JSH Hamilton
Szkolenia sensoryczne dla J.S. Hamilton Poland S.A.
(z nazych wspólnych usług skorzystali już):
Toorank S.A.(aktualnie Mundivie S.A.), Belvedere Vodka, AWW Wawrzyniak Sp. J., Henkell & Co. Sp. z o.o., Browar Namysłów, BZK Group, Destylacje Polskie, BZK Alco S.A., Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” S.A., Żabka Poska S.A.,  Ambra S.A.; Wyborowa S.A.).

oraz:

Browar Geneza Sp. z o.o.; Kompania Piwowarska S.A.; Wyborowa S.A.; Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o. marka SOGO; Browar Namysłów; Browar Fortuna w Miłosławiu; TAURON Wydobycie S.A.; Grupa AWW Sp. z o.o. Sp. k.; Polmos Żyrardów Sp. z o.o.; IMA Polska SA z Murowanej Gośliny; Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” S.A.; Mundivie S.A. (dawniej Toorank Polska S.A.);   Ambra S.A.; BHW Investment spółka z o.o.Sp. k. – Browar Za Miastem; BZK Group; BZK Alco S.A.; PowerEvents; Rockwell Automation; Feeria Sp. z o.o.; Phoenix Contact Sp. z o.o.; Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe”; Alert Media Cominicatons Sp. z o.o.; Man Truck & Bus Polska Sp. z o.o.; Action S.A.; EventMapa; Makata Sp. z o.o.; Western Union Bussines Solutions; Power Sp. z o.o.; Creativ Media Concierge Sp. z o.o.; Kreatik Sp. z o.o.; Defacto Sp. z o.o.; New Events – Sztuka Wspierania Biznesu; PKP Cargo; Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.; Workshop2 S. Szawłowski; Reequest Crew Paweł Stroński; NewEvents s.c.; Maroney Sp. z o.o. Sp. K.; CLASSIC Anna Molgo; SKŁAD PIW REGIONALNYCH ,,GEKON” Grzegorz Konarski; Horeca Group Spółka z o.o.; Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k.; BDO Sp. z o.o.; Krakowska Szkoła Barmanów i Baristów; Manufaktura Piwa Wódki i Wina S.A. – Tenczynek; Van Pur S.A.; JAKO Sp. z o.o.; Polskie Stowarzyszenie Korozyjne; Wielkopolska Manufaktura Wódek Sp. z o.o.; SEVEN Marcin Gawin; Decora S.A.; Pravda S.A.; Bonduelle Polska S.A.; ING Business Shared Services B.V.

Posiadamy również szeroką ofertę degustacji, eventów i szkoleń tematycznych

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej