Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Degustacje ONLINE

Wyjątkowy program degustacji online – eSztuka-Degustacji to program pozwalający przeprowadzić integrację w formie degustacji dla uczestników znajdujących się praktycznie w dowolnym miejscy na świecie. Dzięki degustacjom online klient może nie wychodząc z domu uczestniczyć w spotkaniu i degustacji łącząc się podczas wideokonferencji z resztą grupy i Specjalistą Sensorykiem.
Dla każdego uczestnika przygotowujemy identyczny pakiet degustacyjny z dowolnie wybranego przez Klienta alkoholu. Wykorzystując kilka narzędzi do połączenia tworzymy „spotkanie” we wskazanym przez Klienta terminie. Zaproszeni uczestnicy dołączają do spotkania i korzystając z czatu oraz mikrofonu mają możliwość zarówno zadawania pytań prowadzącemu jak i kontaktowania się z innymi uczestnikami spotkania.
Degustacja online z Kiperem pozwala na zdobycie obszernej wiedzy o samych trunkach, technologii oraz ciekawostkach ze Świata Alkoholi. Ekspert dzięki odpowiedniemu przygotowaniu pakietów degustacyjnych może poprowadzić pokaz, podczas którego wszyscy w jednym czasie mają takie samo piwo, whisky lub inny alkohol.
Wielkość grupy podczas degustacji online ograniczona jest jedynie możliwościami narzędzia wykorzystywanego do połączenia oraz jakości łącza internetowego. Czas trwania spotkania uzależniony jest od oczekiwań Klienta. Po więcej szczegółów o degustacjach online piwa, whisky oraz innych alkoholi zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@sztuka-degustacji.pl  lub telefonicznego +48696013007

 

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej