Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

DOOKOŁA GLOBU Z WHISKY – DEGUSTACJA (Katowice) 27.04.2024

Smakuj życie! Whisky jest jednym z wyjątkowych trunków, mających szeroką gamę smaków i aromatów. Degustacja polega na zaangażowaniu zmysłów, które identyfikują, co kryje się w kieliszku. Podczas warsztatów dowiesz się, jaki wpływ wywiera beczka ale przede wszystkim rodzaj surowca użytego do produkcji, a także spróbujesz kilku rodzajów whisky.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • warsztaty obejmujące wiedzę z zakresu historii, metod produkcji, pochodzenia surowców oraz leżakowania whisky;
  • sztuka prawidłowej degustacji whisky i rozpoznawanie różnic wynikających z pochodzenia, użytego surowca oraz metody produkcji;
  • degustacja whisky Irlandzkiej, Szkockiej (dwa odmienne single malt), Amerykańskiej, Kanadyjskiej lub Single Grain, Japońskiej;
  • degustacja whisky-niespodzianki;

Ważne: Degustacje są organizowane w Krakowie, Katowicach, Kielcach, Łodzi, Warszawie, Rzeszowie, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie lub Gdańsku, Szczecinie i Białymstoku. Organizator na 5 dni wcześniej informuje o dokładnej lokalizacji. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Organizator ma prawo odwołać wydarzenie z powodu braku minimalnej ilości osób. Usługa jest realizowana w grupach min. 18 osobowych.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej