Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Degustacje whisky, wódek czystych, ginu, tequli lub rumu – ONLINE

Ruszamy z naszymi degustacjami whisky jak i innymi mocnymi alkoholami (wódki, gin, tequila, rum) w wersji ONLINE.

Zatem jeżeli szukasz świetnego, nietuzinkowego a zarazem ekskluzywnego i niezapomnianego prezentu dla siebie lub bliskiej Ci osobie – to jesteś w dobrych rękach :-). Skorzystaj z naszych NOWYCH rozwiązań wykorzystujących możliwość łączenia się podczas wideokonferencji na  platformie ZOOM, MS Teams lub SKYPE, podczas której poprowadzimy pełnowymiarowy kurs degustacji – bez konieczności wyjścia z domu! Każdy z uczestników kursu otrzyma, na wskazany adres, pakiet degustacyjny wraz z kieliszkiem do degustacji.

Ekskluzywny voucher uprawnia do uczestnictwa w degustacji online w wybrany z zaproponowanych terminów w naszym kalendarzu. W trakcie spotkania uczestnicy nauczą się tajników kiperskiej sztuki, sprawdzą swój degustatorski potencjał, ocenią 6 różnych rodzajów wybranych alkoholi (whisky, wódki czyste, gin, tequila lub rum) w zależności od własnych preferencji oraz jedną niespodziankę, dowidzą się o food pairingu oraz poznają wszystkie aspekty związane z kulturą alkoholową poszczególnych rodzajów alkoholi.

Warsztat zawiera również ogromną ilość ciekawostek i anegdot ze świata alkoholi.

Koszt kursu: 195 PLN

Aby zakupić kurs wyślij wiadomość na biuro@sztuka-degustacji.pl i podaj w nim wybrany termin zaproponowany w kalendarzu oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 696 013 007.
Również w zakładce kalendarz znajdziesz aktualnie planowane szkolenia i warsztaty.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej