Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Degustacja whisky

Sprezentuj bliskiej osobie, możliwość wejścia w magiczny świat whisky połączonego z dawką profesjonalnej wiedzy na temat gorzelnictwa oraz wstępu do profesjonalnej degustacji.

Ekskluzywny voucher uprawnia do uczestnictwa w degustacji whisky w wybranej lokalizacji (Warszawa, Poznań, Sopot,Wrocław, Katowice, Kraków, Szczecin, Łódź, Kielce, Rzeszów). W trakcie spotkania uczestnicy nauczą się tajników kiperskiej sztuki, sprawdzą swój degustatorski potencjał, ocenią 6 różnych whisky oraz jedną niespodziankę, dowidzą się o food pairingu oraz poznają wszystkie aspekty związane z kulturą whisky. Dodatkowo spotkanie poświęcone jest aspektom kultury odpowiedzialnego spożywania alkoholi.

Warsztat zawiera również ogromną ilość ciekawostek i anegdot ze świata alkoholi.

Koszt kursu: 190 PLN

Aby zakupić kurs wyślij wiadomość na biuro@sztuka-degustacji.pl i podaj w nim wybraną lokalizację oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 696 013 007.
Również w zakładce kalendarz znajdziesz aktualnie planowane szkolenia i warsztaty.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej