Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Degustacje whisky, wódek wódek starzonych i okowit – Stacjonarnie i opcja ONLINE

Ruszamy z naszymi degustacjami whisky jak i innymi mocnymi alkoholami (wódki starzone i okowity) w wersji stacjonarnej i ONLINE.

Zatem jeżeli szukasz świetnego, nietuzinkowego a zarazem ekskluzywnego i niezapomnianego prezentu dla siebie lub bliskiej Ci osobie – to jesteś w dobrych rękach :-).

Ekskluzywny voucher uprawnia do uczestnictwa w degustacji w wybranym z zaproponowanych terminów i mieście w naszym kalendarzu. W trakcie spotkania uczestnicy nauczą się tajników kiperskiej sztuki, sprawdzą swój degustatorski potencjał, ocenią 6 różnych rodzajów wybranych alkoholi (jak whisky czy wódki starzone i okowity) w zależności od własnych preferencji oraz jedną niespodziankę, dowiedzą się o food pairingu jak i doświadczą go na własnych zmysłach oraz poznają wszystkie aspekty związane z kulturą alkoholową poszczególnych rodzajów alkoholi.

Warsztat zawiera również ogromną ilość ciekawostek i anegdot ze świata alkoholi.

Skorzystaj również z naszych NOWYCH rozwiązań wykorzystujących możliwość łączenia się podczas wideokonferencji na  platformie ZOOM, MS Teams lub SKYPE, podczas której poprowadzimy pełnowymiarowy kurs degustacji – bez konieczności wyjścia z domu! Każdy z uczestników kursu otrzyma, na wskazany adres, pakiet degustacyjny wraz z kieliszkiem do degustacji.

Koszt degustacji whisky bez tapasów: 190 PLN

Koszt degustacji wódek starzonych i okowit z tapasami: 250 zł

Aby zakupić voucher na degustację wyślij wiadomość na biuro@sztuka-degustacji.pl i podaj w nim wybrany termin zaproponowany w kalendarzu oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 696 013 007.
Również w zakładce kalendarz znajdziesz aktualnie planowane szkolenia i warsztaty.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej