Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Tajemnice Świata Piwa.

To piwne wydarzenie, które przede wszystkim oferuje wyśmienitą zabawę w atmosferze piwnej kultury, piwną zabawę z cennymi piwnymi nagrodami oraz jakże przydatne, szkolenie sensoryczne, które zrobi z uczestników profesjonalnych degustatorów. W trakcie całego eventu degustujemy kilkanaście unikalnych stylów piwnych, które raz na zawsze rozprawią się z piwnymi mitami!
Degustowane piwa pochodzą najczęściej z małych rzemieślniczych browarów jak i browarów kontraktowych nie tylko polskich ale i światowych , poprzez najciekawsze produkty browarów regionalnych. Prezentujemy tylko takie piwa, które swoją specyfiką i unikalnym składem surowcowym wkraczają w niesamowity świat piwny i kształtują kulturę piwną. Obrazują one często zmiany jakie na przestrzeni ostatnich kilku lat zaszły na rynku piwnym w naszym kraju jak i na świecie.
Jednocześnie stanowią idealny akompaniament uroczystych kolacji, nadają wydźwięk  kulinarnym wydarzeniom i wieczorom w gronie przyjaciół i bliskich, podczas których z przyjemnością wspólnie odkryjemy magię piwnego świata własnego kraju. Nowe spojrzenie na piwo, odkrycie jego szlachetnej strony i wizualizacja duszy na zawsze odmieni w oczach uczestników spotkania utrwalony przez lata obraz piwosza i sprawi, że nauczymy się odczuwać satysfakcję podczas odpowiedzialnej i świadomej konsumpcji piwa.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt mailowy: biuro@sztuka-degustacji.pl lub bezpośrednio pod nr telefonu +48696013007.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej