Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Piwo – Whisky bliscy krewni?

Ten kto uważa że piwo i whisky to dwa odrębne style ten ma rację. Ale i ten kto uważa, że są to bliscy krewni z podobnym rodowodem – również ma rację. Bliscy krewni – czy tak można powiedzieć o whisky i piwie? To jak jest naprawdę dowiecie się na spotkaniu poświęconym właśnie tym kwestiom. Oba te style alkoholowe są bliższe sobie niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

W świecie piwa mamy do czynienie magią mocnych piw takich jak belgijskie piwa klasztorne, Triple czy Golden Ale, angielskie Barley Wine,  czy niemieckie Bocki. Podobnie jak młodszy kuzyn piwa – scotch whisky – takie choćby jak: Chivas Regal, Teachers, Old Smugller, Ardbeg Islay Single Malt czy wreszcie Balvenie Single Malt dają konsumentom moc silnych doznań smakowych oraz nieprzeciętny, unikalny i niepowtarzalny charakter alkoholi mocnych. Spotkanie „Piwo i Whisky – bliscy krewni” to wydarzenie dla smakoszy mocnych alkoholi, którzy nie szukają w nich tylko efektu towarzyskiego ale intrygują ich: głębia smaku, aromatu i moc drzemiąca w tych trunkach oraz odnajdowanie magicznych chwil w kontakcie z artyzmem ich twórców. Niezapomniane wrażenia sensoryczne, najbardziej intensywne w świecie alkoholowe smaki i aromaty są gwarancją atrakcyjności spotkania.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt. mailowy: biuro@sztuka-degustacji.pl lub pod numerem telefonu +48696013007

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej