Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Magiczny świat alkoholi

W szlachetnych alkoholach odnajdujemy niesamowite bogactwo smaków i zapachów, które można docenić i poczuć podczas świadomej degustacji. Otwarcie trunku i napełnienie naczynia powoduje wydostanie się duszy w nim zawartej, przez co odkrywa się magię i niesamowity, tajemniczy świat alkoholi. Magiczny świat alkoholi odkrywa tajniki profesjonalnej degustacji alkoholi dostarczając jednocześnie sporą dawkę użytecznej wiedzy technologicznej i sensorycznej na co dzień niedostępnej dla przeciętnego konsumenta. W przyjazny sposób opowiada o historii alkoholi, surowcach do produkcji i ciekawostkach z życia zawodowych technologów, degustatorów i świata alkoholi. Jednocześnie zachęcamy do bycia ambasadorem odpowiedzialnego i świadomego spożywania alkoholi. Dołączając do grona świadomych konsumentów będziecie podnosić poziom kultury spożywania alkoholi w naszym kraju oraz burzyć stereotyp polskiego konsumenta alkoholu. Staniecie się  własnie ambasadorami degustacyjnego stylu życia, który budował będzie nowy wizerunek człowieka odkrywającego magię świata alkoholi. Dzięki naszym spotkaniom uczestnik ma okazję poznać kulturę różnych krajów i wiele unikalnych gatunków i styli alkoholowych oraz docenić smak i magię, które są na wyciągnięcie ręki.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 696 013 007 lub mailowy: biuro@sztuka-degustacji.pl

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej