Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Kolorowy zawrót głowy

Kolory od zawsze nierozłącznie kojarzą się z aromatami i smakami. Wielu wielkich artystów wyrażało smaki i zapachy w kolorach. Kolorowy zawrót głowy to nowe spojrzenie na magiczny świat alkoholi gdzie wyznacznikiem jest jego barwa i spodziewany profil smakowo zapachowy. Jest to spojrzenie na kolorowy świat alkoholi przez pryzmat barw, który ma bezpośredni wpływ na sposób serwowania i kulturę spożycia. Często wybieramy tylko znane nam smaki i zapachy zamknięte w konkretnym alkoholu a nie sięgamy po choćby nalewki czy destylaty poprzez zniechęcenie typowym wizerunkiem „smakosza kolorowych alkoholi”.
Uczestnicy spotkania przekonają się że różne rodzaje szlachetnych i kolorowych alkoholi mogą być przyjazne, przyjemne, łatwe i odpowiednie dla nowoczesnego i świadomego konsumenta. Zaprezentujemy kolorowe alkohole z różnych części świata z naciskiem na bogactwo rodzimych i oryginalnych polskich nalewek i destylatów, które pozwalają odnaleźć się w alkoholowym świecie i pić je z dostojnością, odcinając się od typowego wizerunku „smakosza” spod sklepu spożywczego.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt mailowy: biuro@sztuka-degustacji.pl lub bezpośrednio pod numerem telefony +48696013007.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej