Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Jeżeli szukasz gotowego…

ale zarazem interesującego, innowacyjnego i nietypowego wydarzenia to nasze eventy spełniają wszystkie wymienione kryteria. Nasz sprawdzony wielokrotnie scenariusz Eventu „Tajemnice Świata Alkoholi” okazał się bezkonkurencyjnym hitem imprezowym! ​Wprowadza on uczestników w niesamowity świat alkoholi pełen anegdot, zagadek, mitów i ciekawostek. Goście zdobywają sensoryczne umiejętności, degustują unikalne gatunki alkoholi oraz wygrywają ciekawe nagrody. Wszystko to okraszone jest pikantnymi faktami z życia technologów i branży alkoholowej.

Na życzenie klienta możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb. Eventy zawsze przygotowywujemy tak aby zrealizować założenia początkowe klienta.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak smakuje surowy spirytus, najciekawszy i charakterystyczny smak Szkocji, czym charakteryzyją się piwne style, co wspólnego ma piwo i whisky oraz dlaczego umiejętność degustacji leży na pograniczu świata realnego i duchowego ze szczyptą magii – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!!!. Te i wiele innych ciekawych faktów ze świata alkoholi zawarte są w eventach organizowanych przez firmę Sztuka Degustacji.

zapraszamy do kontaktu przez formularz, email: biuro@sztuka-degustacji.pl lub bezpośrednio pod nr telefonu +48 696013007

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej