Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Piwna gra planszowa na prezent!

Gra Piwna – podaruj ją w prezencie! Tylko 95 zł!

Mój pierwszy Milion hl Piwa to gra polegająca na rozgrywce uzależnionej po części od losu ale przede wszystkim od własnej strategii zachowania się na rynku. Czynności jakie muszą wykonać gracze to: planowanie i zakupy surowców, prowadzenie inwestycji rozwojowych, rozwiązywanie problemów, borykanie się z codziennymi sprawami w produkcji, dbaniem o bezpieczeństwo jak i warzeniem i sprzedażą piwa. Każdy gracz, w jednej rundzie może wykonać trzy czynności. Dokonując odpowiednich ruchów gracz realizuje swoją strategię po to, aby wyprzedzić innych graczy w dążeniu do celu jakim jest rozbudowa swojego browaru do poziomu dużego browaru i wyprodukowanie oraz sprzedaż PIERWSZEGO MILIONA HEKTOLITRÓW PIWA i być w tym pierwszym, przy zachowaniu warunku, że Browar nie jest obarczony problemami, wypadkami lub innymi obciążeniami. Po drodze na graczy czekają zaskakujące zwroty akcji.

Krótko mówiąc, każdy z graczy działa w taki sposób, aby jak najszybciej przejść z browaru domowego do browaru dużego, pokonując po drodze wszelkie przeciwności jednocześnie realizując swoją strategię tak aby jako pierwszy uwarzyć i sprzedać milion hl piwa zanim zrobią to inni. Podsumowując, walcz z konkurencją, realizuj swoją strategię, buduj, produkuj, sprzedawaj, zarabiaj – wygrywaj!

Zamówienia proszę kierować na adres: biuro@sztuka-degustacji.pl, lub korzystając z formularza kontaktowego: https://sztuka-degustacji.pl/kontakt/ w tytule maila wpisując gra piwna, podając ilość egzemplarzy.

Koszt przesyłki Fedex kurier – 19,00 zł, InPost paczkomaty 15,00 zł.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej