Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Podaruj własne piwo w prezencie!

Jeśli szukasz oryginalnego i ciekawego prezentu podaruj bliskiej Ci osobie piwo własnej produkcji, lub możliwość uwarzenia własnego piwa.
Nasze zaproszenie uprawnia do samodzielnego uwarzenia ok 20 l piwa pod okiem fachowców.
Podczas procesu warzenia w dowolnie wybranym miejscu przez zamawiającego spełniającego warunki do domowego warzenia piwa uczestnik będzie mógł samodzielnie uwarzyć dowolny styl piwa a następnie my jako Sztuka Degustacji zajmiemy się przeprowadzeniem procesu fermentacji i rozlania do butelek. Zamawiający usługę będzie mógł również zaprojektować własną etykietę, która ozdobi samodzielnie uwarzone piwo. Butelki z piwem trafią do zamawiającego po min. 2 tygodniach a następnie będą musiały leżakować jeszcze dodatkowo 2 tygodnie przed spożyciem w odpowiednich warunkach.

Aby zakupić indywidualny pokaz warzenia wyślij wiadomość na biuro@sztuka-degustacji.pl i podaj adres, pod którym proces warzenia ma się odbyć. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego. My wycenimy usługę i prześlemy ofertę.

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej