Logo Sztuka Degustacji
Logo Sztuka Degustacji

Zrób to sam

Podaruj kurs kiperski!

Kurs kiperski to propozycja zarówno dla początkujących jak i doświadczonych piwoszy. Bazując na kiperskich szkoleniach dla branży piwowarskiej stworzyliśmy kompletny program treningowy, który zaspokoi oczekiwania każdego miłośnika piwnej kultury. Podczas kursu, uczestnicy biorą udział w testach sensorycznych, uczą się technik profesjonalnej degustacji, degustują 8 gatunków piwa, poznają zasady dobierania piwa do różnych okazji oraz biorą udział w sesji „Pogromcy Piwnych Mitów”. Kurs okraszony jest piwnymi ciekawostkami, anegdotami oraz całą masą pytań, z których żadne nie pozostanie bez odpowiedzi.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia „Ocena sensoryczna piwa” oraz komplet materiałów szkoleniowych, a także olbrzymią dawkę piwnej wiedzy, która sprawi że z piwosza zmieni się w certyfikowanego Piwoznawcę.

Ekskluzywny voucher uprawnia do uczestnictwa w kursie kiperskim w wybranej lokalizacji (Warszawa, Poznań, Gdańsk,Wrocław, Tychy, Kraków, Szczecin, Łódź).

Koszt kursu: 220 zł

Aby zakupić kurs wyślij wiadomość na biuro@sztuka-degustacji.pl i podaj w nim wybraną lokalizację oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 696 013 007.
Również w zakładce kalendarz znajdziesz aktualnie planowane szkolenia

Poznaj różne gatunki i style alkoholi, ich smak i aromat od zupełnie innej strony. Zostań ekspertem w zarządzaniu jakością produktów alkoholowych.

Profesjonalne szkolenia dla branży alkoholowej. Więcej