Jeżeli szukasz gotowego...

ale zarazem interesującego, innowacyjnego i nietypowego wydarzenia to nasze eventy spełniają wszystkie wymienione kryteria. Nasz sprawdzony wielokrotnie scenariusz Eventu "Tajemnice Świata Alkoholi" okazał sie bezkonkurencyjnym hitem imprezowym! ​Wprowadza on uczestników w niesamowity świat alkoholi pełen anegdot, zagadek, mitów i ciekawostek. Goście zdobywają sensoryczne umiejętności, degustują unikalne gatunki alkoholi oraz wygrywają ciekawe nagrody. Wszystko to okraszone jest pikantnymi faktami z życia technologów i branży alkoholowej. 

Na życzenie klienta możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb. Eventy zawsze przygotowywujemy tak aby zrealizować założenia początkowe klienta.

Alkohole od zawsze towarzyszyszyły ludzkości, powstały bowiem wraz z tworzeniem sie pierwszysch społeczności. Znajdowały przeróżne zastosowania od pożywienia, tajemniczych płynów leczniczych, środków wzmacniających przez utrwalanie żywnosci, pełnienia środka płatniczego, aż do zastosowań znanych nam dzisiaj. Jednak przede wszystkim od wieków uświetniają wyjątkowe chwile w życiu ludzkości. Dziś chcąc podkreślić wagę wydarzeń organizujemy kolacje, spotkania, sympozja, konferencje, wyjazdy integracyjne lub spotkania towarzyskie, które świadczą o doniosłości tych chwil w życiu każdego z nas jak i organizacji. Dlatego mamy przyjemność zaoferować Państwu szereg atrakcyjnych eventów, podkreślających tę wyjatkowość. Tym co gwarantuje sukces naszych spotkań z magią alkoholi jest pasja, jaką darzymy świat alkoholi i odpowiedzialny styl życia. 

Prowadzący jako ekspert w dziedzinach: techniki, technologii oraz sztuki degustacji najzacniejszych alkoholi na świecie gwarantuje ciekawe wydarzenie oraz zadowolenie uczestników.

Każdy z uczestników po zakończonym evencie posiadać będzie wiedzę na temat umiejętności degustowania alkoholi a jednocześnie stanie sie ambasadorem odpowiedzialnego spożycia alkoholi.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak smakuje surowy spirytus, najciekawszy i charakterystyczny smak Szkocji, czym charakteryzyją się piwne style, co wspólnego ma piwo i whisky oraz dlaczego umiejętność degustacji leży na pograniczu świata realnego i duchowego ze szczyptą magii – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!!!. Te i wiele innych ciekawych faktów ze świata alkoholi zawarte są w eventach organizowanych przez firmę Sztuka Degustacji.

zapraszamy do kontaktu lub bezpośredno pod nr telefonu +48 696013007