Kalendarz

15.12.2018
Warszawa
Kurs warzenia piwa: „Zostań Piwowarem” 15.12.2018 Warszawa

Kurs warzenia piwa: „Zostań Piwowarem”
Miejsce: Warszawa
Koszt: 280 PLN
Godzina: 10:00 – 16:00

Jesteś miłośnikiem chmielowego piwa? Przed Tobą stoi niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy oraz umiejętności samodzielnego przygotowania tego trunku! Pod okiem piwowarów nauczysz się zasad warzenia, doboru surowców i kompletowania niezbędnego sprzętu. Kluczową częścią kursu jest wspólne warzenie piwa w wybranym przez piwowarów stylu. Ale to nie wszystko! Po czterech tygodniach leżakowania w browarze Piwoznawców będzie czekało na Ciebie Twoje piwo, a do każdej butelki zostanie dołączony opis sensoryczny piwa oraz parametry technologiczne. Dodatkowo otrzymasz skrypt piwowarski oraz certyfikat piwowara potwierdzający zdobyte umiejętności.

Zapisz się: biuro@sztuka-degustacji.pl

lub korzystając z formularza zgłoszeniowego:

http://www.sztuka-degustacji.pl/kontakt

Miejsce:
Warszawa
Miejsce: Nie podano
15.12.2018
Kraków
Dookoła Świata z Whisky - Degustacja 15.12.2018 Kraków

Dookoła Świata z Whisky - Degustacja
Miejsce: Kraków; Ul.Krakusa 11, Restauracja Manzana
Koszt: 190 zł
Godzina: 11:00 – 16:00

 

Istnieje tyle smaków whisky, że każdy z pewnością znajdzie taki, który będzie mu odpowiadać. Jak jednak dowiedzieć się, jaki rodzaj tego wysokoprocentowego napoju przypadnie nam do gustu? Idealnym rozwiązaniem jest Degustacja Whisky. W czasie jej trwania będziesz mieć szansę zapoznać się z siedmioma rodzajami tego trunku. Po wybraniu swojego ulubionego podejmiesz decyzję: czy bardziej w Twoim typie jest, na przykład whisky szkocka, a może amerykańska? Zależnie od Twojego wyboru, po degustacji bardziej świadomie udasz się na poszukiwania tego wyjątkowego smaku. To interesujące doświadczenie może Cię zainspirować do poznania wszystkich tajemnic cudownego napoju.

Degustacja obejmuje:

Prezentację siedmiu rodzajów whisky:
irlandzkiej,
szkockiej (dwa odmienne single malt),
amerykańskiej,
kanadyjskiej,
japońskiej,
ostatni rodzaj będzie dla degustatorów niespodzianką,
jak i Nowe doświadczenie i Dobrą zabawę.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent? Zastanawiasz się co wybrać na podarunek bliskiej Ci osobie? Degustacja Whisky to doskonała propozycja dla każdego miłośnika luksusowych alkoholi. Voucher prezentowy to możliwość zdobywania nowych doświadczeń, gwarancja świetnej zabawy oraz wdzięczności obdarowanego. Nieprzeciętny prezent na każdą okazję znajduje się na wyciągnięcie ręki. Zaskocz bliskich kreatywnością!

zapisz sie korzystając z formularza lub kontaktując się bezpośrednio na biuro@sztuka-degustacji.pl

Uwaga Uwaga! Sztuka Degustacji rezerwuje sobie prawo do odwołania kursu lub wprowadzenia zmian w terminarzu zajęć, jeżeli konieczność ta wynika z przyczyn od nas niezależnych. W przypadku, gdy planowana grupa nie może powstać z powodu niewystarczającej liczby uczestników (minimum 8 osób), możemy zaproponować zajęcia w innym terminie. Uczestnik kursu oświadcza, że wszystkie dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są aktualne np. numer telefonu, adres e-mai. W przypadku błędnych danych kontaktowych Sztuka Degustacji nie będzie w stanie poinformować o zmianach w terminarzu zajęć.

Miejsce:
Kraków
Miejsce: Nie podano
p w ś c p s n
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31