Kalendarz

08.12.2018
Warszawa
Brak Miejsc!!!!Kurs kiperski I stopnia Warszawa 08.12.2018

Kurs kiperski I stopnia: Najciekawsze piwa na świecie.
Miejsce: Warszawa 
Koszt: 175 zł
Godzina: 10:00 – 15:30


To podstawowy kurs wiedzy o piwie obejmujący zasady produkcji, historię i pochodzenie surowców ale przede wszystkim zasady sztuki degustacji. Podczas kursu uczestnicy poznają profesjonalne metody szkolenia degustatorów i uczą się oceny 8 najciekawszych gatunków piwa na świecie. Każde z piw wymaga innej techniki i jest okraszone wieloma ciekawymi faktami na temat kultury kraju z którego pochodzą, połączeń kulinarnych oraz składowych ich unikalnego profilu smakowego.

Istotną częścią kursu jest szkolenie sensoryczne przygotowujące uczestników do profesjonalnej oceny piwa. Podczas szkolenia uczestnicy poznają kluczowe wzorce smakowe, techniki i zasady oceny sensorycznej piwa. Cały kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego ukończenie pierwszego etapu szkolenia i przygotowanie do kolejnych poziomów wtajemniczenia (patrz kursy zaawansowane).

 

Wszystkie piwa degustowane w czasie kursu zostały starannie wybrane przez zawodowego kipera i są serwowane w odpowiednich temperaturach w pokalach najwyższych jakości.
Zapisz się: biuro@sztuka-degustacji.pl lub korzystająć z formularza na http://www.sztuka-degustacji.pl/kontakt

Miejsce:
Warszawa
Miejsce: Nie podano
08.12.2018
Łódź
Dookoła Świata z Whisky - Degustacja 08.12.2018 Łódź

Dookoła Świata z Whisky - Degustacja
Miejsce: Pub PIWPAW ul. Piotrkowska 147, ŁÓDŹ
Koszt: 190 zł
Godzina: 11:00 – 16:00

 

Istnieje tyle smaków whisky, że każdy z pewnością znajdzie taki, który będzie mu odpowiadać. Jak jednak dowiedzieć się, jaki rodzaj tego wysokoprocentowego napoju przypadnie nam do gustu? Idealnym rozwiązaniem jest Degustacja Whisky. W czasie jej trwania będziesz mieć szansę zapoznać się z siedmioma rodzajami tego trunku. Po wybraniu swojego ulubionego podejmiesz decyzję: czy bardziej w Twoim typie jest, na przykład whisky szkocka, a może amerykańska? Zależnie od Twojego wyboru, po degustacji bardziej świadomie udasz się na poszukiwania tego wyjątkowego smaku. To interesujące doświadczenie może Cię zainspirować do poznania wszystkich tajemnic cudownego napoju.

Degustacja obejmuje:

Prezentację siedmiu rodzajów whisky:
irlandzkiej,
szkockiej (dwa odmienne single malt),
amerykańskiej,
kanadyjskiej,
japońskiej,
ostatni rodzaj będzie dla degustatorów niespodzianką,
jak i Nowe doświadczenie i Dobrą zabawę.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent? Zastanawiasz się co wybrać na podarunek bliskiej Ci osobie? Degustacja Whisky to doskonała propozycja dla każdego miłośnika luksusowych alkoholi. Voucher prezentowy to możliwość zdobywania nowych doświadczeń, gwarancja świetnej zabawy oraz wdzięczności obdarowanego. Nieprzeciętny prezent na każdą okazję znajduje się na wyciągnięcie ręki. Zaskocz bliskich kreatywnością!

zapisz sie korzystając z formularza lub kontaktując się bezpośrednio na biuro@sztuka-degustacji.pl

Uwaga Uwaga! Sztuka Degustacji rezerwuje sobie prawo do odwołania kursu lub wprowadzenia zmian w terminarzu zajęć, jeżeli konieczność ta wynika z przyczyn od nas niezależnych. W przypadku, gdy planowana grupa nie może powstać z powodu niewystarczającej liczby uczestników (minimum 8 osób), możemy zaproponować zajęcia w innym terminie. Uczestnik kursu oświadcza, że wszystkie dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są aktualne np. numer telefonu, adres e-mai. W przypadku błędnych danych kontaktowych Sztuka Degustacji nie będzie w stanie poinformować o zmianach w terminarzu zajęć.

Miejsce:
Łódź
Miejsce: Nie podano
p w ś c p s n
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31