Dla firm

są nie tylko doskonałym towarzyszem wspólnych posiłków, spotkań, konferencji, czy zabaw, to także idealny pomysł na prezent i fascynujący temat do rozmów i dyskusji. Znamy się na wielu szlachetnych alkoholach i wiemy, w jaki sposób szacunkiem i miłością zarazić do nich Twoich klientów i współpracowników.

Skorzystaj z naszych usług w zakresie eventów tematycznych:

... czytaj więcej

Jeśli chcesz spotkać się ze znajomymi z pracy lub zorganizować imprezę integracyjną zwróć się do nas – specjalnie na tę okazję przygotujemy nietypową degustację wybranych alkoholi takich jak piwo, nalewki, destylaty, miody pitne. Będziemy testować nasze alkohole w ciemno, rozpoznawać aromaty, łączyć kulturę picia z jedzeniem i wygrywać nagrody! Sprawdzone atrakcje nie pozwolą się nudzić, a dzięki obecności szlachetnych... czytaj więcej

Zapraszamy na degustacje tematyczne po pracy. Spotkania organizowane są wieczorem – mogą mieć charakter zaawansowany lub początkujący. Temat jest zawsze dobierany w oparciu o specyfikę firmy i zapotrzebowanie grupy. Wciągnij swoich współpracowników i przyjaciół do Magicznego Świata Szlachetnych Alkoholi!

... czytaj więcej

Strony